Welcome

Username:

Password:


Remember me

[ ]


РекламаНовини

Рефлексії в потязі після Форуму української молоді діаспори 2017

Повертаючись електричкою з Дніпра до Києва з форуму української молоді діаспори, розмірковую над проблематикою виїзду молоді за кордон. З одного боку, начебто, тенденція світова. Не лише з України молодь намагається виїхати до країн, де легше отримати якісну освіту, де швидше самореалізуватись, де твоїм ініціативам не будуть заважати. З іншого ж боку, наслідки еміграції проглядаються в довгостроковій перспективі, часто навіть в наступних поколіннях. І для країни, і для мігрантів/діаспори.
На форум з'їхалась молодь, що народилась в інших країнах, живе там, має не українське громадянство, але це не заважає їм зберігати українську культуру у своїх родинах, утворювати спільноти, лобіювати інтереси України в країнах свого проживання, вони прагнуть знати своє коріння і поважати його. Звісно, що одного бажання мало, щоб мігрувати в Україну. Принаймні не за нинішніх економічних умов.
фумддніпро2017
[ Детальніше ]


{RELATED}

Візит до Вінса

В суботу їздив в с. Мила в гості до художника Віталія Хоменка. Познайомились з ним по дорозі в учебку Десна, коли мене мобілізували і спершу відправили туди, а вже потім на Яворів.
Каже що там йому жити затишніше ніж у Києві, тому покинув вітражі (бачив минулого року як він їх з кольорового скла вирізає і спаює), і має тепер достатньо часу щоб писати картини і навчати основам малювання дітей у місцевій бібліотеці.

Фото деяких картин можна подивитись у нього на фб  (Винс Винси). І при бажанні прикрасити собі ними стіну вдома чи в офісі. Як зроблю це я картиною, яку отримав від нього у подарунок =)[ Детальніше ]


{RELATED}
Перейти до сторінки  [1] 2 3 ... 14 15 16

News Categories 

Дружні сайти

http://molodaprosvita.org.ua

http://mvarta.org.ua

http://prosvitjanyn.org.ua

 Follow me in...

Follow me in Twitter Follow me in Facebook


RSS Feeds

rss2.0


Powered by