Welcome

Username:

Password:


Remember me

[ ]


РекламаНовини

Зебра життя

Нове повернення до блогу...

Що відбулося за півтора місяці? Хорошого точно майже нічого.
Розчарування в деяких молодіжних "лідерах", котрі за шкурні інтереси готові продати всіх і лягти під клоуна міністра. Здача Севастополя та цілої галузі авіабудування олігархам "улюблених" сусідів. Зубожіння опозиції... Шоу з яйцями та парасолькою у ВР (невже не можна було якимсь більш важким предметом у голову тому всім потрібному пройдисвіту кинути). Жахлива дорога до Львова на ЕкоДебати. Пам'ятник Сталіну. Фарс з Днем Перемоги. І вінець усьому - Київенерго, котре скаженим скачком напруги попалило обладнання.

От щодо останнього - хоч бери й склад материнок тримай...

Сьогодні почитав про нові ідеї "високошанованого" міністра Табачника, бодай в нього блискавкою влучить, - хвора людина, ну або траву в не менш "шанованого" Льоні Космоса бере. Побачимо, скільки ворон з сиром почнуть йому в такт підкаркувати.

Серед сьогоднішнього позитиву - наштовхнувся на цікаву статтю про Сталіна, котра грунтуєтться на аналітиці економіки, співставлянні фактів та спогадах червоноармійців. Раджу почитати - . Приємно, що навіть в тій же РФ не всі є послідовниками виключно офіційної версії, поданої пропагандистською машиною.

Отакі от справи.


{RELATED}

News Categories 

Дружні сайти

http://molodaprosvita.org.ua

http://mvarta.org.ua

http://prosvitjanyn.org.ua

 Follow me in...

Follow me in Twitter Follow me in Facebook


RSS Feeds

rss2.0


Powered by