Welcome

Username:

Password:


Remember me

[ ]


РекламаНовини

Про промахи та перемоги =)

Давненько я стільки консультацій по телефону не надавав...

Може піти десь в саппорті працювати... Або домовитись з оператором, щоб до мене вхідні були 5 грн/хвилина. розповідатиму як еротично розстібаю блискавку на кейсі з дисками, або виводитиму з запою по аватарці, ще можу майбутнє гадати по іконках на робочому столі =)

А ще цей день служить доказом того, що іноді напівпровал є половиною перемоги...

От що значать слова "я подумаю", коли ти їх чув вже не раз... і щоразу вони забувались... і ніхто ніколи так і не думав... відмова, коли не хочеш образити людину... але ж таке вперте створіння як я... воно ж чекатиме до останнього... і щоразу сподіватиметься, що колись це "подумаю" перетвориться на "так"...
Так, я хотів зробити саме приємний сюрприз... Неочікуваного сюрпризу вже не вийде... інтриги менше... можливо менше вражень... Але ж основну частину таємниці збережено... =)

І оте "я подумаю" змінилося на майже згоду. Лишилося лиш сподіватись, що жодне стихійне лихо чи інші непередбачувані обставини не завадять реалізувати сюрприз в повній мірі... =)

Одна маленька перемога... І з таких маленьких на перший погляд перемог складається звичайне людське щастя... =)

А може не зовсім звичайне?..

Кожна така маленька перемога над обставинами, чи навіть й над собою, є частиною великої перемоги над буденністю життя =)

Успіху нам!

{RELATED}

News Categories 

Дружні сайти

http://molodaprosvita.org.ua

http://mvarta.org.ua

http://prosvitjanyn.org.ua

http://fuse-box.com.uaFollow me in...

Follow me in Twitter Follow me in Facebook


RSS Feeds

rss2.0


Powered by