Welcome

Username:

Password:


Remember me

[ ]


РекламаНовини

Коротко про мій останній місяць

Щось давненько не дотягувались руки до бложика...

То роботи з головою, то по ремонту - коли матеріали сходити вибрати/придбати/принести/вивантажити, коли електропроводку провести по кімнатах, а коли й стелю погрунтувати/пофарбувати.

На позаминулих вихідних довелося туристичною ланцюговою пилкою розпилювати букову стільницю, оскільки в Новій лінії відмовились, пояснюючи тим, що у них циркулярка не може розпилювати тверді породи деревини. Ну що ж, відповідного інструменту ніколи в них більш не купуватиму, бо у продавців робота така - товар розхвалювати, а виявляється, що самі специ з столярного відділу плюються на тей інструмент, котрий у них продається.

На минулих вихідних з батьком коробку до нових дверей майстрували. Під шпоновані двері морока ще та...

А вчора довелося доповідатись на Конференції молодих науковців в КНУБА. Розказував деякі аспекти фізично нелінійного розрахунку конструкцій по єврокоду 2 та новому ДБН.

Сьогодні в офісі робили перепідключення до електромережі, відтак мав пів дня вільного.

Встановив на сервері скрипт для перетворення коду LaTeXв картинки (mimeTeX) , а це допоможе іноді писати якісь формули, наприклад:Треба скласти новий список задач, що ще треба прикрутити на сервері і підлаштувати, і обов"язково внести туди дизайн до нових сайтів...

{RELATED}
See Also
Місяць по армії

News Categories 

Дружні сайти

http://molodaprosvita.org.ua

http://mvarta.org.ua

http://prosvitjanyn.org.ua

 Follow me in...

Follow me in Twitter Follow me in Facebook


RSS Feeds

rss2.0


Powered by