Welcome

Username:

Password:


Remember me

[ ]


РекламаVitoGraD

Міліція відповість за вбивство!

У відділені міліції вбили 19-річного Хлопця.

В одному із гуртожитків Києва дільничний міліціонер забрав студента у районний відділ міліції Шевченківського району, а на ранок батькам запропонували забрати тіло хлопця із моргу.

Про це увечері 26 травня повідомив телеканал “1+1” в сюжеті у випуску новин ТСН.
http://bit.ly/cGKhUC

На сайті телеканалу зазначається, що “розтин провели, поки батьки не дізналися про загибель сина, у морзі тіло навіть не дали оглянути. Висновок медексперта відрізняється від офіційної версії”.

19-річний Ігор загинув в ніч на свій перший дорослий ювілей. Із гуртожитку рідного коледжу його забрав сусід-дільничний. Зранку ошелешені вчителі телефонували батькам – приїдьте за тілом свого сина.

Це вже,друзі, повний аут..

Міліція пояснює смерть студента у райвідділі: він кілька разів упав…

Хто може допоможіть. Висвітліть цю новину і розішліть по своїх контактах. думаю що тут треба допомогти бідним батькам і покарати тих ублюдків які це зробили! тим паче, що це ймовірно правоохоронці.

ПРОТЕСТНИЙ МІТИНГ ВІДБУДЕТЬСЯ 1.06 ПІД ШЕВЧЕНКІВСЬКИМ ВІДДІЛКОМ (вул. Герцена, 9), де було ВБИТО студента! 10.00
деталі пізніше


Під час акції активісти також висловлять свій протест проти законопроекту №2450 «Про порядок організації і проведення мирних заходів», який зараз готується до другого читання. Проет закону пропонує узаконити механізми заборони мирних зібрань громадськості, що сп...риятиме ще більшій сваволі міліціянтів щодо як громадськіх активістів, так і простих громадян

Зустрічі в соціальних мережах:
Вконтакті - http://vkontakte.ru/event18013478
Фейсбук - http://www.facebook.com/event.php?eid=122970881069801

В той же день у регіонах України відбудуться солідарні акції протесту! приєднуйтеся!

За цим посиланням список регіональних співкоординаторів, сценарій  та прес-реліз заходу.{RELATED}

Зебра життя

Нове повернення до блогу...

Що відбулося за півтора місяці? Хорошого точно майже нічого.
Розчарування в деяких молодіжних "лідерах", котрі за шкурні інтереси готові продати всіх і лягти під клоуна міністра. Здача Севастополя та цілої галузі авіабудування олігархам "улюблених" сусідів. Зубожіння опозиції... Шоу з яйцями та парасолькою у ВР (невже не можна було якимсь більш важким предметом у голову тому всім потрібному пройдисвіту кинути). Жахлива дорога до Львова на ЕкоДебати. Пам'ятник Сталіну. Фарс з Днем Перемоги. І вінець усьому - Київенерго, котре скаженим скачком напруги попалило обладнання.

От щодо останнього - хоч бери й склад материнок тримай...

Сьогодні почитав про нові ідеї "високошанованого" міністра Табачника, бодай в нього блискавкою влучить, - хвора людина, ну або траву в не менш "шанованого" Льоні Космоса бере. Побачимо, скільки ворон з сиром почнуть йому в такт підкаркувати.

Серед сьогоднішнього позитиву - наштовхнувся на цікаву статтю про Сталіна, котра грунтуєтться на аналітиці економіки, співставлянні фактів та спогадах червоноармійців. Раджу почитати - . Приємно, що навіть в тій же РФ не всі є послідовниками виключно офіційної версії, поданої пропагандистською машиною.

Отакі от справи.


{RELATED}
Перейти до сторінки  1 2 3 ... 12 [13] 14 15 16

News Categories 

Дружні сайти

http://molodaprosvita.org.ua

http://mvarta.org.ua

http://prosvitjanyn.org.ua

http://fuse-box.com.uaFollow me in...

Follow me in Twitter Follow me in Facebook


RSS Feeds

rss2.0


Powered by